Tagasi loodusesse

Tagasi loodusesse – edasiviiv jõud!

Meie lugu algas soovist pakkuda lemmikutele puhkamiseks aset, mis oleks loodussõbralik , nägus ja kergesti puhastatav. Ideest sai teostus ja nüüd on valminud 100% puuvillast ning lapitehnikas vahvad värvilised asemed. Hästi puhanud koer on rõõmus, vitaalne ja valmis mängima.

Südamega tehtud mänguasjad pakuvad kõige suuremat rõõmu lemmikule. Naturaalsest kasepuust ja takust valminud mänguasjad mida saab tirida-tõmmata-närida pakuvad koerale suurt mängulusti.

Et oleks jõudu lustiline olla on väga tähtis lemmiku kvaliteetne toit. Elame muutuvas ajas ja toit mida oma lemmikutele pakume kaugeneb üha enam loodusest.

Tasub siiski meenutada, et inimesed said esimesed teadmised taimede ravivõimetest jälgides loomi, kes otsisid organismile vajalikke taimi. On leitud savitahvlid, mille vanuseks peetakse rohkem, kui viis tuhat aastat ning millel kirjeldatakse umbes 250 erinevat liiki tarvilikku taime. Mainitud on näiteks küpress, kanep, seeder, tüümian, unimagun, salvei jne.

Silver Lining Herbs firma asutaja Mickey Young’i isa Lavern suhtles lähedalt Navajo indiaanlastega, kelledelt  õppis väga palju ravimtaimede kohta ning sai kogemuse, kuidas neid kasutada nii inimeste, kui loomade toidulisandina.  Mickey Young’i abikaasa on herbalist ja töötab tänaseni aktiivselt ettevõtmises. Tänaseks on elukogemused ja teadmised    teinud Silver Lining Herbs firma maailma juhtivaks lemmiklooma  täiendtoidu  tootjaks. Kasutades oma toodetes rahvameditsiinis tuntuid taimi, mis on kasvanud puhtas looduses ja läbinud kõrge kvaliteedikontrolli. Perefirma kirg on aidata loomi, et nende tervis ja vitaalsus oleksid suurepärased. Iga hobune ja koer väärib tugevat ning tervet keha.

Üha rohkem tunnistatakse, et taimed võivad imeliselt hästi tervisele mõjuda.

Tagasi loodusesse – edasiviiv jõud!